Strona glowna

Adwokat

Uslugi Kancelarii

Kontakt

         Nazywam się Justyna Olechnowicz. Jestem absolwentką dziennych studiów magisterskich na Wydziale Prawa  Uniwersytetu im.  Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jednocześnie ukończyłam Uniwersytet Europejski ”Viadrina” we Frankfurcie nad Odrą, uzyskując tytuł Bachelor of German and Polish Law.

Aplikację adwokacką ukończyłam  w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Zielonej Górze. Obecnie jestem członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Wałbrzychu.

Zawód prawnika wykonuję czynnie od 2005 r. Posiadam bogate doświadczenie, które zdobyłam i wciąż rozwijam  współpracując z uznanymi Kancelariami Adwokackimi w Legnicy, w Bolesławcu oraz w Görlitz.
Zakres prowadzonych spraw obejmuje reprezentowanie interesów klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych zarówno w języku polskim jak i niemieckim.

Od czasu zdania egzaminu adwokackiego i uzyskania tytułu zawodowego adwokata,  prowadzę własną Kancelarię Adwokacką.Podczas pracy kieruję się zasadą profesjonalnego i rzetelnego podejścia do prowadzonych spraw oraz lojalności wobec Klienta.